Shop navigation

Lots of love, een prachtige fiets voor romantische meisjes. Deze fiets is verkrijgbaar in verschillende maten en kleuren:
12"       terugtraprem en voorrem       kleur: poederroze of lichtblauw              € 175
16"       terugtraprem en voorrem       kleur: poederroze of lichtblauw              € 189
18"       terugtraprem en voorrem       kleur: poederroze of lichtblauw              € 195

Ben je geïnteresseerd in dit product. Laat ons uw adres en telefoonnummer gecontacteerd te worden door onze diensten.

Naam *

Voornaam *

Bedrijf *

Postcode *

E-mail *

Telefoon *

* Vul alle verplichte velden

Geen bijkomende informatie
Gelijkaardig(e) artikel(s)

Misschien bent u ook geïnteresseerd in de volgende producten :